GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Animal Artist


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Animal Artist – Jeśli jesteś dzieckiem to na pewno spodoba Ci się ta oto gierka specjalnie dla najmłodszych, a jeśli do tego lubisz zwierzęta i gry zwierzętami to już lepiej trafić nie mogłeś. Proponuję Ci całkiem nową innowacyjną dziecięcą grę – rysowankę i malowankę w której w rolach głównych wystąpią zwierzaki, a raczej ich nogi i stopy.

Tak, tak zwierzaki i to jakie… Zobacz jakie ślady zostawi miś panda, hipopotam, ptaszek, kotek lub wąż – kliknij na jedno ze zwierzątek po lewej stronie, a następnie na obrazku (kartce) po prawej i narysuj linię tak jakbyś rysował ołówkiem – gdy puścisz myszkę pojawią się odpowiednie ślady. Rysuj, zmieniaj kolory śladów, a także kolor tła. Oczywiście możesz też rysować i malować nie „przy pomocy” zwierzątek, ale normalnie wtedy wybierz zwykły pędzel na dole ekranu.

Sterowanie – oczywiście przy pomocy myszki,

Oznaczenia:
Wiewiórka – cofnięcie ostatniego kroku,
Słoń – wyczyści cały obraz,
Wieloryb – dodaje fajny ozdobnik,Całą zabawę możesz zwieńczyć wydrukowaniem swojego dzieła klikając na drukarkę. Możesz pochwalić się tym np. mamie, tacie lub pokazać dziadkom przy najbliższej wizycie.Pamiętajcie dzieciaki, że u mnie znajdziecie najlepsze gry dla najmłodszych.

Życzę Wam Wspaniałej i Kolorowej Zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry Kolorowanki, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn