GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Animowana Malowanka Świąteczna


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Animowana Malowanka Świąteczna – zapraszam Was Drogie Dzieci do świątecznej malowanki. Będziemy kolorować kominek oraz ozdoby świąteczne wiszące przy nim.

Każde z dzieci lubi malowanki i kolorowanki zwłaszcza te klimatyczne – świąteczne. Możemy wtedy odwzorować jakiś obrazek w takich kolorach w jakich rzeczywiście występuje lub dać upust swojej wyobraźni i stworzyć niezwykłe dzieło. Kiedy malowanki połączymy z jakimś fajnym tematem, mamy wtedy wiele frajdy. Takim tematem bez wątpienia są Święta Bożego Narodzenia. Każde z Was na pewno czeka na nie cały rok. Nie chodzi tutaj tylko o prezenty, ale o magiczny klimat, który tworzą wspólne rodzinne spotkania oraz ozdoby świąteczne. Jednym z miejsc w domu, które warto udekorować na Święta jest kominek. Kojarzy nam się on z ciepłem domowego ogniska i miejscem relaksu przy herbatce. Często zawieszamy na nim ozdoby świąteczne jak na przykład skarpety na prezenty czy dzwoneczki. Jeśli nie macie u siebie w domu kominka, nic straconego! Pokolorujcie kominek tak, jak chcielibyście, aby wyglądał Wasz wymarzony. Dzięki animacji poruszającej płomieniami na pewno poczujecie ten klimat!

Sterowanie – przy pomocy myszki. Pomalujcie kominek klikając na farby znajdujące się po prawej stronie ekranu gry, a następnie na wybrany element obrazka.

Wesołych Świąt w Cieple Domowego Ogniska!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Boże Narodzenie, i Gry Kolorowanki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn