GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Anna i Elsa: Easter Fun


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Anna i Elsa: Easter Fun (Anna And Elsa Easter Fun) – Wielkanoc to okazja do rodzinnych spotkań i skorzystania z tradycji, jakie są obecne w naszym życiu. Elsa i Anna, księżniczki z Arendelle także mają swoje lokalne tradycje związane ze świętami.

Od rana przygotowują się na wesołe spędzenie czasu. Wiosna jest wokół i dziewczyn chcą to podkreślić strojem. Pomóż  im ubrać się w radosne ciuszki. Dziewczyny powinny wyglądać odpowiednio do sytuacji. Możesz wybrać coś delikatnego albo bardziej młodzieżowego. Sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju wiosenne i wielkanocne motywy. Teraz, gdy dziewczyny wyglądają odpowiednio, muszą przygotować następne rzeczy.  Pisanki są nieodłączną częścią tradycji i księniczki ochoczo biorą się za ich przygotowywanie.  Możesz wybrać  kolor, zabawne desenie, naklejki, brokat i wstążeczki. Te jajka są przeznaczone na zabawę w chowanego. Musisz szukać i znaleźć osiem pisanek.
Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, Gry Wielkanocne, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn