GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Arkanoid: World Cup 2010


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Arkanoid: World Cup 2010 (World Cup Breakout 2010) – to gierka, w której gramy w nietypowe mistrzostwa świata, w których jest co prawda piłka, ale służy do czegoś innego. Przy jej pomocy niszczymy bloczki, zdobywając bonusy, które pomagają lub przeszkadzają nam w dalszej grze. Tak jak na prawdziwym Mundialu wybieramy jedną z 32 drużyn i staramy się zdobyć puchar, czyli przejść wszystkie plansze.

Na koniec każdego levelu musimy pokonać Bossa, czyli strzelić bramkę wielkiemu, ale ociężałemu bramkarzowi. Jego zaletą jest to, że zajmuje prawie całą bramkę, ale jest bardzo ślamazarny i zero w nim sprytu, więc można go łatwo oszukać.

Ta gra może Was mile zaskoczyć i sprawić, że będziecie się naprawdę dobrze bawić. Nie rezygnujcie z takiej rozrywki i podejmijcie wyzwanie mundialowej rozgrywki.

Mała podpowiedź jak zawsze od BobiBobi specjalnie dla Was jest taka, że dobrze jest skierować piłeczkę na górę, tak aby odbijała się od górnej krawędzi ekranu gry i od zawodników, będzie się tak odbijać wiele, wiele razy i nabijać Wam cenne punkty.

Play Game – aby rozpocząć grę, następnie wybieramy jedną z drużyn i klikamy Continue,

Sterujemy przy pomocy myszki. Tam gdzie się przesuniemy myszką tam pójdzie nasz zawodnik – paletka, od której odbija się piłeczka.

W lewym górnym rogu macie Pause i możecie zatrzymać na chwilę grę.

Score – punkty zdobyte – u góry na środku.

Życia – na środku u dołu gry.

Zdobądź puchar! Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Arkanoid i .Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn