GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Arkanoidziak


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Arkanoidziak – to bardzo prosta, a zarazem niezwykle wciągająca gra, w którą uwielbiają grać ludzie na całym świecie. Gra polega na tym, aby zbić wszystkie kolorowe bloczki na każdej z plansz.

Sterowanie – jako paletka posłuży Ci kursor myszki. Poruszasz się tylko w poziomie i odbijasz nadlatującą piłkę – czyli kierujesz kursor myszy tam gdzie zmierza piłeczka. Nie pozwól, aby piłeczka wpadła do wody.

Celem Twoim i tej małej skaczącej piłeczki jest usunąć z planszy wszystkie klocki, które znajdują się na górze ekranu gry. Ważne jest, aby zbić je wszystkie i wtedy przechodzimy do kolejnej planszy. Wiecie już, że piłeczka nie może spaść do wody. Jeśli tak się stanie, to spokojnie, macie jeszcze kila piłeczek. W prawym dolnym rogu ekranu gry widzicie piłeczki: 3 – oznacza to, że macie jeszcze w zapasie 3 życia piłeczek. W lewym dolnym rogu jest informacja o punktach, które zdobyliście. W lewym górnym rogu widzicie ubiegający czas, w którym musicie się zmieścić w danej planszy. A w prawym górnym rogu mamy informację o poziomie gry, w którym aktualnie jesteśmy. Na początku jest to oczywiście level 1, ale zobaczycie jak szybko pokonuje się plansze w tej grze. Możecie zagrać z przyjaciółmi i zrobić sobie mini zawody i sprawdzić kto z Was zdobędzie najwięcej punktów.

Ja, jak zawsze, życzę Wam powodzenia!!! BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Arkanoid i .Gry BobiBobi

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn