GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Atak Kurczaków


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Atak Kurczaków (Chicken Attack) – to ciekawa strzelanka, w której bronimy swojego terytorium strzelając do nadchodzących zewsząd kurczaków. Sterujemy bronią za pomocą myszki – strzelamy kliknięciem. Jeśli przesuniemy myszkę w lewo lub w prawo, gość ze strzelbą podąży za kursorem myszki. Pamiętajcie, że jeden strzał nie powstrzyma kurczaków, także strzelamy całą serią, ale nie na oślep, bo amunicja jest ograniczona.

Te kurczaki są tak szalone i nastawione na zniszczenie naszej stodoły, ponieważ są chore. Mieszkały sobie jak zawsze spokojnie w swoim kurniku i miały się doskonale. Jednak pewnego dnia pojawił się tajemniczy wirus, który zaatakował wszystkie kurczaki, co do jednego. Zamienił je w kurczakowe zombie, których celem stał się ich gospodarz. Musimy mu pomóc i wyleczyć te kurczaki, tak wyleczyć. Nie strzelamy do nich, dlatego, że chcemy zrobić im krzywdę, ale strzelamy aspiryną, która od czasu do czasu spada z nieba i napełnia nasz magazynek. Aspiryna wyleczy kurczaki z tajemniczego wirusa i przywróci kurczakom zdrowy umysł.

Zagrajcie w tą grę na zmianę z przyjaciółmi i zobaczcie kto z Was będzie miał na koniec gry najlepsze wyniki. W lewym górnym rogu mamy wynik aspiryny, accuracy, czyli dokładność Twoich strzałów, score, czyli całkowity wynik. Za każdą z tych rzeczy naliczany jest na koniec bonus i wynik całkowity ‚final score’ może być porównywany z innymi graczami.

Sterujemy – przy pomocy myszki

Miłej walki i celnych strzałów:) hehehe BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Strzelanki, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn