GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bananowe Wyzwanie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Bananowe Wyzwanie (Banana Run) – Gdy jest się małpką w gęstym lesie i ciągle skacze między drzewami to szybko jest się głodnym. W takich wypadkach banan jest odpowiedzią na burczenie w brzuchu.

Radosna mała małpka widząc banany skacze z radości. Niech się rozgrzeje, bo zaraz zacznie się skakanie na dobre. Banany tylko na nią czekają, ale niestety nie leżą sobie jeden obok drugiego. Będzie się trzeba naskakać aby zdobyć je wszystkie. Posteruj ruchami małpki i postaraj się zebrać, jak najwięcej słodkich owoców. Dadzą Ci one siłę i dodatkowe życia, jeśli będzie taka potrzeba. Monety, których jest mnóstwo, nie nadają się co prawda do jedzenia ale są przydatne bo dają punkty. Tak więc te dwie rzeczy lubimy. Banany i monety. A czego nie lubimy? Niebezpiecznych pułapek i wrogów. Niefortunne spotkanie z nimi może zakończyć się tragicznie. Nie lubimy też spadać w dół. Wyczucie odległości i siły skoku jest ważne za każdym razem, gdy zbliżamy się do szczelin między platformami. Gdy już te zasady znamy to … ruszamy.

Sterowanie – palcem (tablet) klawiaturą (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn