GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Beach Party Craze


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Beach Party Craze – to świetna gra, której akcja toczy się gdzieś na pięknej, skąpanej słońcem prywatnej plaży. My wcielamy się w rolę osoby, którą koleżanka, a zarazem właścicielka całego interesu, poprosiła o pokierowane interesem w czasie swojej nieobecności.
Mówiąc w skrócie naszym zadaniem jest zarobienie jak największej sumy pieniędzy i uszczęśliwianie naszych gości. Aby to zrobić mamy do dyspozycji wodę, wypożyczalnie sprzętów wodnych, sklepiki z kanapkami itd… po postu wszystko, czego dusza zapragnie na plaży:). Pozycja ta w większości wymaga od użytkownika zręczności, ponieważ gdy liczba klientów będzie duża trzeba dwoić się i troić, aby wszystkich zadowolić. Na szczęście pojawią się pomocnicy, których obecność na pewno nas odciąży. Gra posiada także elementy rozgrywki ekonomicznej. Za zarobione pieniążki możemy rozwijać swój biznes, dokupując nowe sprzęty w dostępnym sklepie.
W grze dzieci znajdą świetną, relaksującą zabawę, która (zwłaszcza po wakacjach) zawsze będzie przywodzić na myśl wakacyjne wspomnienia gorącego lata i wspaniałego wypoczynku.

Play – aby rozpocząć grę, następnie kliknij next i ok,
Sterujemy myszką – klikamy tam gdzie ma iść i co zrobić nasza bizneswoman oraz przychodzący klienci.

Bawcie się dobrze:) BobiBobi (:

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn