GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Beauty Belle’s Horse


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Beauty Belle’s Horse – Bella uwielbia spacery po okolicy i różne spotkania towarzyskie. Jeśli jest coś co mogłoby jeszcze bardziej uprzyjemnić te wędrówki to konna przejażdżka.

Bella nie omieszka korzystać z okazji, jeśli taka pokaże się w okolicy. Nic więc dziwnego, że z ochotą przystała na propozycje wzięcia udziału w corocznej imprezie amazonek kochających konną jazdę. Ale przyjęcie zaproszenie to dopiero początek. Trzeba się przecież przygotować. Bella właśnie wróciła z jednej ze swoich przechadzek po lesie i jest brudna. Weź do ręki mydło, wodę i wyszoruj jej buźkę. Usuń liście z włosów i nadaj jej schludny wygląd. Nie omieszkaj zająć się tez konikiem, który jest śliczny, ale dzięki różnym zabiegom stylizacyjnym może być jeszcze śliczniejszy. Dobierz koniowi i jeźdźcowi pasujące elementy oprzyrządowania i stroju. Stylizację dopieść wstążeczkami, kwiatami i kokardkami.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn