GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Belle’s Beauty Boutique


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Belle’s Beauty Boutique – bohaterką gry jest dziewczyna o imieniu Belle, która postanowiła otworzyć salon fryzjerski. Ale nie to jest szczytem jej marzeń – jej celem jest zarabiać na dobrym imieniu zakładu. Naszym zadaniem jest pomóc Belle, w wykonywanych czynnościach – aby jakość usług była na najwyższym, światowym poziomie. Przede wszystkim jednak ważne jest zdanie klienta – więc dbamy o to aby sam zainteresowany był zadowolony ze swej fryzury oraz aby czas jaki spędził w salonie nie był zbyt długi.

Każdego dnia nasz salon pełen jest wszelakiej klienteli – od pań, które życzą sobie tylko mycie, układanie, farbowanie lub strzyżenie włosów do takich, które życzą mają szersze wymagania. Wtedy jednak zarobimy więcej – a o to przecież chodzi. Aby nasz interes dobrze prosperował musimy codziennie zarobić pewną kwotę Earned – wymagana kwota. Goal – kwota zarobiona przez nas, Expert – tyle lub więcej kasy można zarobić robiąc wszystko dobrze i na czas. Najwięcej zaangażowania wymaga farbowanie włosów – przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na jaki kolor życzy sobie klientka ufarbować włosy, następnie wybieramy odpowiedni.

Play – aby rozpocząć grę, następnie klikamy Open Shop,

Sterujemy myszką – klikamy na klientkę i sadzamy ją na odpowiednim fotelu – nie puszczając myszki przeciągamy w odpowiednie miejsce. O tym czego życzy sobie nasza klientka mówi nam chmurka nad nią. Czasami np. po myciu włosów klientka życzy sobie jeszcze suszenie – wtedy postępujemy analogicznie jak na początku – klikamy i przeciągamy na odpowiedni fotel.
Gdy uda nam się obsłużyć odpowiednią ilość klientów przejdziemy do następnego (trudniejszego) poziomu z nowymi wyzwaniami.

Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fryzjer i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn