GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bilard Online 2


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Bilard Online 2 – Bilard tylko na pierwszy rzut oka wydaje się prosty. Bo niby co może być trudnego w trafieniu kijem w bilę? Trafić nie sztuka, ale trafić tak aby bila trafiła do kieszeni to zupełnie inny poziom zabawy.

Sprawdź swoje umiejętności online. Ta internetowa gra da Ci równie dużo rozrywki i emocji, co prawdziwy stół w klubie.  Nie jest to łatwa rozrywka ale dające dużo satysfakcji z osiągniętego sukcesu. Aby sukces stał się Twoim udziałem, wbij do kieszeni tyle piłek, ile możesz w ramach jednego rozłożenia. Krótki instruktaż pokaże ci podstawowe rzeczy. Czyli jak ustawiać kierunek uderzenia przekręcając kijem i pokaże Ci sposób na ustawienie mocy strzały. Te dwie rzeczy są niezwykle ważne, bo źle ustawiony kij i moc spowoduje nieprzemyślane uderzenie, przez które tracisz czas. Ten niestety jest ograniczony i płynie. Możesz go wydłużyć, trafiając do ​​otworów gwiazdą. Czy można osiągnąć wysoki wynik? Oczywiście. Trzeba mieć oko i wyczucie.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Sportowe, i Gry Strategiczne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn