GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bloons


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Bloons czyli niszczymy baloniki! Musimy zniszczyć odpowiednią ilość baloników, aby przejść do następnego levelu. Leveli do pokonania mamy aż 50. Musimy tylko dobrze przycelować i strzelić z odpowiednią siłą o czym informuje nas wydłużająca się (większa siła strzału) lub zmniejszająca się (mniejsza siła) strzałka obok małpki. Jeśli strącimy odpowiednią ilość – procentowo – balonów np. You Popped 93.2 % wtedy dostajemy ekran: Level Complete! i klikamy Next Level.

A co jeśli nie dacie sobie rady, bo wiadomo, że w każdej grze trzeba najpierw trochę poćwiczyć, żeby być mistrzem. Jeśli nie uda nam się strącić odpowiedniej ilości baloników powtarzamy level – Try Again.

Baloniki niszczymy za pomocą rzutek (strzałek) – sterujemy myszką – ustalamy kierunek i siłę strzału naciskając lewy przycisk myszy – im dłużej trzymamy tym silniejszy strzał.

Target – oznacza ile balonów musimy zniszczyć w danej planszy,
Special Popped – oznacza ile balonów zbiliśmy,
Reset Level – restart poziomu,

W grze czeka nas sporo niespodzianek i bonusów np. dodatkowe strzały, potrójne rzutki, bumerang itd.., ale i przeszkody takie jak ściany, bloczki, które trzeba zniszczyć, aby dostać się do balonów i inne.

Może to być pomysł na fajną zabawę w domu – nadmuchajcie balony i przywieście na drzwi w pokoju, następnie rzutkami rzucajcie w nie i zobaczcie komu uda się przebić ich więcej. Możecie namalować na nich punktację. Ale pamiętajcie, że tego typu zabawy tylko pod okiem dorosłych.

Miłej zabawy życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn