GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Kibic Polski


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

BobiBobi Kibic Polski – takiej piłkarskiej gry dla dzieci jeszcze u nas nie było – BobiBobi kibicuje Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Ta ubieranka zabierze Cię w niesamowity świat kibicowania – ubierz BobiBobi jak najładniej potrafisz. Może w szalony strój zapalonego kibica, a może w stonowany kibica spokojnego lub też w po prostu w strój piłkarza? Wybór należy do Ciebie. Wybierz odpowiednie gadżety, farbki, wuwuzele, piszczałki i bębny – wszystko po to aby jak najlepiej i jak najgłośniej dopingować naszą kochaną REPREZENTACJĘ POLSKI!

Dopingujemy! Wystarczy kliknąć w wybraną kategorię i kliknąć na przedmiot, aby ten pojawił się na postaci Bobiego. Pamiętajcie, że opcji jest naprawdę sporo, więc dobrym pomysłem jest przymierzyć wszystkie dostępne rzeczy, zastanowić się w czym wygląda najlepiej i ubrać Bobiego. Możecie ubierać go na zmianę z kolegą lub koleżanką i przekonać się w czyjej stylizacji będzie wyglądał fajniej:)

Sterowanie – przy pomocy myszki wybieramy odpowiedni strój i gadżety dla BobiBobi,

Baw się dobrze ubierając BobiBobi w strój kibica. Gra ta pozwoli Ci jeszcze bardziej poczuć atmosferę Mistrzostw Europy 2012 w Piłce Nożnej w Polsce i na Ukrainie.

POLSKA! POLSKA! POLSKA! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry dla Chłopców, Gry Piłka Nożna, i Gry Ubieranki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn