GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Pizza Deluxe

Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

BobiBobi Pizza Deluxe – fantastyczna, darmowa gra – aplikacja na Androida dla małych i dużych, którą możesz pobrać już teraz z Google Play. Dzieci znajdą tu świetną zabawę połączoną z nauką.
Kucharz BobiBobi zaprasza na pyszną pizzę z pieca prosto z włoskiej restauracji. Mnóstwo składników do wyboru i nieograniczona zabawa z nieskończoną ilością kombinacji sprawią, że w tej grze dziecko nie będzie się nudzić. Ponadto do wyboru mamy różne kształty pizzy: tradycyjna okrągła, domowa kwadratowa lub nietypowa w kształcie kwiatu czy serca. Po wybraniu kształtu będziemy polewać pizzę jednym z czterech dostępnych sosów by w kolejnym kroku uzupełnić ją o ulubione składniki takie jak pomidory, mozarella, pieczarki, krewetki, ananas, szynka czy parówki podzielone odpowiednio na kategorie:
– sery (6 różnych serów),
– mięsa (6 rodzajów mięsa),
– warzywa (16 dodatków warzywnych)
– ryby i owoce morza (8 różnych składników).
Tak przygotowaną pizzę pieczemy w prawdziwym piecu na ogniu pozwalając aby powoli uwalniał się aromat pieczonej pizzy i jej składników. Na koniec możemy pizzę zabawnie przyprawić i przystroić uzupełniając ją o świeże listki bazylii, rukoli czy parmezan, zaś wyciskanie ketchupu czy sosu czosnkowego będzie dla dzieci prawdziwą frajdą.
Podczas gry towarzyszą nam animowane scenki przygotowywania i pieczenia pizzy, bardzo przyjazne dźwięki imitujące cały proces tworzenia pizzy oraz muzyczka rodem ze słonecznej Italii dzięki czemu jeszcze bardziej wczujemy się w rolę kucharza i poczujemy atmosferę prawdziwej pizzerii.

Trzy tryby gry:
– relaks – gdzie przygotowujemy pizzę według własnych upodobań,
– pamięć – w której staramy się zapamiętać jak najwięcej składników i zrobić pizzę wg. przepisu,
– układanka – w której naszym zadaniem jest umieścić składniki pizzy na swoich miejscach,

Wybór kucharza.
Domyślnym kucharzem w tej grze jest BobiBobi jednak możemy to w bardzo łatwy sposób zmienić zastępując go na tym stanowisku wstawiając np. swoją fotkę. Możemy to zrobić na dwa sposoby
– robiąc zdjęcie prosto w grze,
– ładując dowolne zdjęcie ze swojego urządzenia.
Każde ze zdjęć możemy obracać, pomniejszać, powiększać oraz przesuwać tak aby je odpowiednio dopasować do sylwetki kucharza. Kucharz ten (Ty lub BobibBobi) na koniec gry trzyma w rękach wykonaną pizzę i może sobie z nią zrobić pamiątkowe zdjęcie, które zostanie zapisane w galerii.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry dla Dzieci, Gry Gotowanie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pamięć, Gry Puzzle, Gry Układanki i Zabawy dla Dzieci