GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Pizza


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

BobiBobi Pizza – to świetna zabawa dla dzieci we włoskiej kuchni z kucharzem BobiBobi. Tym razem wraz z naszym bohaterem przenosimy się do Włoch aby tam razem z nim przygotowywać pizzę i to nie jedną:). Jednak w tym problem, że nasz kucharz nie poradzi sobie sam, bo kompletnie nie ma pamięci do przepisów. Musimy mu w tym pomóc starając się zapamiętać przepis, a następnie wykonać pizzę dokładnie według podanej receptury. Mamy do zrobienia wiele różnych rodzajów pizzy, a tym samym wiele przepisów do zapamiętania. Po zrobieniu pizzy niespodzianka – dostajemy odpowiednią ocenę od samego mistrza kuchni BobiBobi.

Poniżej kilka ważnych wskazówek i porad dotyczących gry. Zapoznajcie się z nimi, a łatwiej będzie Wam przyrządzać pizze z kucharzem. A tak w ogóle to lubicie pizzę? Możecie zaczerpnąć kilka pomysłów na przepis na pizzę właśnie tutaj.

Graj – aby rozpocząć grę,
Sterowanie przy pomocy myszki. Kładziemy składniki na pizzy: klikamy na odpowiedni składnik, a następnie na pizzę.

1. Na początek zapoznajemy się z przepisem i kształtem pizzy,
2. Następnie wybieramy kształt ciasta spośród dwóch dostępnych,
3. Po wybraniu kształtu pokazuje nam się gotowe ciasto (spód pizzy) i produkty. A więc zabieramy się do zapełniania ciasta zgodnie z przepisem. Na początek zawsze kładziemy sos, ser, a następnie resztę składników takich jak: pomidory, pieczarki, szynka, kukurydza, tuńczyk itp.
Każdy z położonych na pizzy składników możemy usunąć klikając czerwoną strzałkę obok danego produktu.

A więc do dzieła! Pizze i kucharz BobiBobi już czekają…

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Gotowanie i Gry Pamięć

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn