GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Rider


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

BobiBobi Rider – to gra, w której tytułowy BobiBobi, czyli ja :),  ma za zadanie zebrać jak najwięcej skarbów i przejechać jak najwięcej kilometrów, a tym samym ominąć jak najwięcej przeszkód. Na jego drodze stają takie utrudnienia jak: ogień, studzienka oraz blokada. Skarby do zebrania to Worek z pieniędzmi (200$), Diament (100$) oraz złota Moneta z nominałem 50$. Wraz z upływem drogi nasz samochodzik przyspiesza i coraz trudniej zdążyć nam przed pojawiającymi się przeszkodami czy też zebrać skarby. Ale bez obaw BobiBobi z Twoją pomocą na pewno sobie poradzi i nie będzie tak źle. A warto się starać, bo najlepsze wyniki będą zapisane na końcu gry.

Do dyspozycji mamy 3 życia oznaczone kółkami w górnym prawym rogu. Gdy rozbijemy się o przeszkodę tracimy jedno życie. Życie możemy też stracić gdy zapomnimy dotankować paliwo. Paliwo możemy zatankować tylko gdy nam go brakuje – gdy pomarańczowy wskaźnik paliwa zrobi się czerwony wciskamy Spację.

Nie pozwólcie, abym się rozbił! BobiBobi

A skąd właściwie BobiBobi ma taki różowy samochodzik? Kiedyś jak byłem bardzo, ale to bardzo malutki, jak byłem takim niemowlakiem przyjechała do mnie cała rodzinka w odwiedziny. Bo wiecie jak to jest, ciocie i babcie muszą koniecznie zobaczyć najmłodszego członka rodziny. Przyjechał wtedy również mój kuzyn, któremu moja mama wysłała tylko zdjęcie z informacją „Oto nasze kochane dziecko!” Mój kuzyn tak bardzo zachwycił się mną, że myślał, że jestem dziewczynką. W pełni o tym przekonany kupił różowe autko i przyjechał w odwiedziny. Trochę było mu głupio jak się dowiedział, że jestem chłopcem, ale cóż mógł zrobić. Ale powiem Wam, że mi się nawet takie autko podoba.

Sterujemy – przy pomocy strzałek klawiatury w prawo lub w lewo,

Spacja – doładowanie paliwa.

Powodzenia;) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry dla Chłopców, i Gry Wyścigi

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn