GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Sanie Mikołaja


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

BobiBobi Sanie Mikołaja – Kochani! Mam zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci do gry w której głównym bohaterem jestem ja czyli BobiBobi. Zagraj ze mną w świąteczną grę.

Podniebna Misja – Małe dzieci uwielbiają gry – układanki w których składamy autka lub inne pojazdy. w tej grze zadaniem dziecka jest złożenie mikołajowych sań i wyposażenie renifera i BobiBobiego w odpowiedni osprzęt. Nasza misja jak przystało na prawdziwego św. Mikołaja z Laponii odbywa się gdzieś w podniebnych przestworzach. I tak do złożenia mamy piękne świąteczne sanie, wyposażenie ich w mikołajowy worek i prezenty, ubranie renifera i naszego głównego bohatera czyli BobiBobi. Na końcu jak to bywa w grach dla dzieci z BobiBobi czeka na najmłodszych niespodzianka, ale o tym przekonasz się składając nasz fantastyczny pojazd świąteczny i jego bohaterów.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Aby umieścić przedmiot na swoim miejscu na planszy kliknij na niego i nie puszczając przycisku myszki przeciągnij i upuść.

Wesołych Świąt i dużo radości z gry! życzy Wam
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dzieci i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn