GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Święta


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

BobiBobi Święta – tym razem przygotowałem dla Was gierkę świąteczną, a naszym wspólnym zadaniem będzie pięknie przystroić choinkę na Boże Narodzenie. Zabawa będzie polegała na tym, że ja będę podawał Wam ozdoby takie jak bombki, cukierki, gwiazdki, ciastka itp., a Wy będziecie je zawieszać na tym pięknym bożonarodzeniowym drzewku. Do zawieszenia mamy 21 różnych elementów, między innymi gwiazdki, ciasteczkowe ludziki czy cukierki.

A Wy które święta wolicie? Święta Wielkanocne czy Święta Bożego Narodzenia? W obydwu przypadkach jest sporo dekorowania w domu, potrawy są inne, ale wszystkie pyszne, prezenty tu i tu, ale ja wolę chyba Boże Narodzenie.

Sterowanie przy pomocy myszki:

Aby zawiesić ozdobę na choince klikamy na tą, którą trzymam w ręku i nie puszczając przeciągamy ją na swoje miejsce na drzewku. Kształt na choince musi odpowiadać temu, który aktualnie trzymamy. Czasem może się Wam wydawać, że kształtem na choince jest gwiazdka i Wy trzymacie też gwiazdkę, jednak coś nie pasuje i ozdoba nie chce się zawiesić. W taki przypadku przyjrzyjcie się dobrze, czy kształt na choince nie jest przypadkiem przekręcony. Wy przekręcić bombki nie możecie, dlatego szukajcie dokładnie takiego samego.

Graj i Start – aby rozpocząć grę,

Miłego Ubierania Choinki i Wesołych Świąt!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Boże Narodzenie i Gry Logiczne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn