GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

BobiBobi Ubieranka Świąteczna


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

BobiBobi Ubieranka Świąteczna – Tym razem BobiBobi postanowił pomóc Św. Mikołajowi w rozdawaniu prezentów grzecznym dzieciom. Jednak kompletnie nie wie co wybrać z Mikołajowej szafy i bardzo liczy na Twoją pomoc. Możesz go pięknie ubrać w świąteczny lub mikołajowy strój odpowiednio dobierając ubrania od czapki do butów i dodatki takie jak broda, wąsy i inne świąteczne akcesoria.

Szkoda tylko, że taka szafa, którą udostępnił mu Święty Mikołaj znajduje się na dworze. Bo chyba BobiBobi nieźle zmarznie. A zanim się zastanowicie co by tu mu wybrać, to już na pewno zmarznie na kość. W takim razie nie ma się nad czym zastanawiać, tylko ubierzmy Bobiego zanim dostanie kataru. I Wy też pamiętajcie Drogie Dzieci, że kiedy na dworze jest zimno, mamy zimę lub późną jesień, pada deszcz lub jest już trzaskający mróz, nie ma co udawać modnisiów i chodzić z gołą głową i rozpiętą kurtką. Najwięcej ciepła z naszego ciała ucieka właśnie przez głowę, dlatego czapka na głowie obowiązkowo, kurtka zapięta, szalik i rękawiczki.

Sterowanie – Ubierz BobiBobi w odpowiedni strój sterując myszką. Po ubraniu kliknij „Gotowe”, aby zobaczyć efekt końcowy.

Miłej zabawy i Wesołych Świąt! życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Boże Narodzenie, i Gry Ubieranki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn