GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bomber Man


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Bomber Man (Bomber Friends) – Jeśli można jakąś grę uznać za bombową, to Bomber Man zasługuje na nią w pełni. Bo jeśli czyimś ulubionym zajęciem jest walka z potworami przy pomocy bomb, to jakże inaczej można by taką grę określić.

Spróbuj gry, która szybko stanie się jedną z Twoich ulubionych. Podkładaj bomby w szczytnym celu i bez ryzyka osmalenia sobie rąk. Zostawiaj bomby i detonuj je w przemyślanych miejscach. Twoim celem jest zlikwidować wrogie potwory. Zaraz po podłożeniu ładunku oddal się, aby Cię nie dosięgła siła rażenia. Po wybuchu oceń skalę zniszczeń i zaplanuj kolejne kroki. Zbieraj bonusu, które powiększą Twoje możliwości, jak szybkość lub moc wybuchu ładunków. Nie zbieraj czaszek, bo powodują czasowe problemy Twojej postaci, co mogłoby się dla niej źle skończyć, gdyby akurat spotkała potwora. W ciągu całej swojej bombowej przygody pamiętaj, że najważniejsze to znaleźć ukryty w tym labiryncie klucz. Na pewno jest w którejś ze ścian. Tylko której? Po odnalezieniu klucza możesz dostać się do kolejnego etapu, planszy gry.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Bombowej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Labirynty, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe i Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn