GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bomberman: Bomb It 5


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Bomberman: Bomb It 5 – Bombowa zabawa nigdy się nie kończy… chyba, że nadepniesz na minę albo ktoś Cię wysadzi. Bombowa zabawa nigdy się nie znudzi, a aby móc się nią cieszyć, jak najdłużej, nie daj się pokonać.

Czy jesteś gotowy na kolejną odsłonę przygód robotów, które na polu walki dążą do zwycięstwa, przy użyciu materiałów wybuchowych? Czy dasz radę przeprowadzić swojego robota przez labirynt pułapek i pokonać przeciwników?  Wkrocz na arenę i przekonaj się.
Niech Twój mały robot zostanie najlepszym bombermanem. Możesz się sprawdzić, grając w trybie jednoosobowym lub w trybie multiplayer z przyjacielem. Wybierz swojego robota, tryb gry i jej poziom. Do każdego trybu przypisana jest inna misja więc wyzwań czeka Cię sporo.  Znajdź drogę przez labirynt, zbierając wypasione bonusy, aby uzyskać przewagę nad innymi. Nie przegap przydatnych do walki przedmiotów jak wyrzutnie rakiet czy rękawice bokserskie. Pokonaj przeciwników, ale unikaj ich ataków.

Sterowanie – klawiaturą (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Labirynty, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn