GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Boże Narodzenie Hello Kitty


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Boże Narodzenie Hello Kitty – Tą kolorowankę przygotowałem specjalnie dla wszystkich dzieci, które uwielbiają Hello Kitty. Pokoloruj najbardziej znanego na świecie koteczka w wydaniu bożonarodzeniowym.
Kolorowanki i malowanki Świąteczne to gierki, które najmłodsi wprost uwielbiają. Gra jest prosta – trzeba tylko wirtualnie umoczyć pędzel w wirtualnej farbce. Jako pędzel posłuży nam kursor myszki, zaś wirtualną paletę barw znajdziemy z prawej strony, a tych kolorów mamy naprawdę ogromny wybór – aż czasem ciężko się zdecydować.

Urok Hello Kitty jest taki, że właściwie nie trzeba go kolorować bo w większości jest biały. My zaś przy okazji świąt Bożego Narodzenia możemy zrobić wyjątek i pokolorować naszego koteczka jak tylko chcemy. Jak się jeszcze przekonacie z tej gry oprócz tego co normalnie posiada kotek ma jeszcze poroże a’la reniferek, piękną kurteczkę i inne atrybuty, których nie powstydziłby się nawet święty Mikołaj.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Malujcie Hello Kitty i otoczenie klikając na wirtualne farbki, a następnie na obrazek.
Hello Kitty Do Druku – kliknij na symbol drukarki na dole ekranu gry aby wydrukować swoje pokolorowane dzieło lub obrazek do kolorowania.

Fantastycznych i Kolorowych Świąt z kotkiem Hello Kitty!
życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dzieci, Gry Kolorowanki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn