GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Bożonarodzeniowe Puzzle


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Bożonarodzeniowe Puzzle – Mała dziewczynka i jej ulubiony misio, pięknie udekorowana choinka, wokół prezenty i wszędobylskie reniferki tworzą tą niepowtarzalną świąteczną atmosferę. Poczuj magię świąt odkrywając świąteczną scenkę i widząc ją w pełnych kolorach. W tym celu wystarczy ułożyć obrazek z puzzli, a Waszym oczom ukarze się piękny widok. Póki co jest on zamglony, więc mało wyraźny, ale to tło jest pomocne, ponieważ łatwiej jest dopasować puzzel, czyli znaleźć odpowiednie dla niego miejsce.
Ważna rzecz jeśli chodzi o tego typu układanki jest taka, że jeżeli źle położycie puzzel na planszy to nie będziecie mogli sięgnąć po kolejny. Dlatego nie denerwujcie się, że nie pojawia się kolejny element, tylko przyjrzyjcie się jeszcze raz poprzedniemu i upewnijcie się czy został dobrze położony. Poprawcie go i wtedy bez problemu sięgnięcie po kolejny i kolejny i kolejny, aż ułożycie całą układankę i będzie gotowa!

Sterujemy przy pomocy myszki myszką. Kliknij na element układanki i nie puszczając myszki przeciągnij na odpowiednie miejsce na zamglonym obrazku.

Start – aby rozpocząć grę,

Miłego grania, Wesołych Świąt i Mocy Prezentów życzy Wam
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Boże Narodzenie, i Gry Układanki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn