GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Budujemy Mosty


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Budujemy Mosty (Bridge Craft) – to świetna gra logiczna w której naszym zadaniem jest budowanie mostów i mosteczków. Konstrukcje tworzymy po to aby stworek lub stworki bez problemu mogły przejść na drugą stronę czyli do celu oznaczonego czerwoną chorągiewką. Do zbudowania każdego rodzaju mostu musimy użyć odpowiednich części i są to: Deck czyli pokład, Steel – element stalowy i Rope czyli lina.

Każdy z powyżej wymienionych elementów ma inną funkcję i inne właściwości. Wiadomo, że Pokładu (deck) używamy zawsze bo po nim się przedostajemy na drugą stronę. Zarówno Deck jak i Steel ma określoną długość. Możemy je jednak dowolnie łączyć, ale tylko na końcach. Rope (lina) nie ma określonej długości – możemy ją rozciągać i używać jak chcemy. Liny używamy gdy mamy możliwość „zawieszenia” mostu np. na haku, gdy nie mamy takiej możliwości wykorzystujemy Steel i budujemy stalową konstrukcję wzmacniającą nasz most – usztywniamy most.
I wszystko byłoby piękne gdyby nie fakt, że w każdej planszy musimy się trzymać określonego budżetu Budget. Na wybudowanie solidnego mostu mamy określoną sumkę pieniędzy, której nie możemy przekroczyć. Każde wykorzystanie jednego z elementów kosztuje nas parę groszy:), więc musimy się pilnować co i jak wykorzystujemy.

Start – klikamy gdy jesteśmy pewni, że most wytrzyma napór pędzącego stworka:), jeśli nie to nie ma tragedii – poprawiamy naszą konstrukcję do skutku,
Undo – cofnij ruch,
Reset – gdy stwierdzisz, że budowla jest do niczego możesz zacząć budować zupełnie od nowa,

Bądź prawdziwym budowniczym! Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn