GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Busy Restaurant


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Busy Restaurant – Zapraszam do gry w restaurację wszystkie dzieci! To super gierka, która wciągnie Was na wiele godzin. Pomagamy Jane obsługiwać przychodzących do restauracji klientów. Na początek oczywiście wygłodniali klienci chcą usiąść i my musimy im to umożliwić – chwytamy i przeciągamy na odpowiednie miejsce (oczywiście jeśli jest wolne). A potem czeka nas cała masa pracy i zrobienie wszystkiego, aby klienci byli zadowoleni.

A więc tak, kiedy już zajmą miejsce i zgłaszają chęć złożenia zamówienia podchodzimy, wręczamy menu i czekamy na wybór – zamówienie pojawia się na karteczce na dole ekranu. Aby je zrealizować idziemy do bufetu gdzie składamy zamówienie u kucharza, a gdy to jest gotowe dostarczamy je klientom. Mogą to być: pizza lub spaghetti, a do picia cola lub napój. Im szybciej to zrobimy, tym bardziej klienci będą zadowoleni i zostawią nam większy napiwek.

Oczywiście z każdym levelem klientów przybywa, a nam przybywa obowiązków. Np. z czasem zostaniemy wyposażeni w dodatkowe dania i stoliki, a w kuchni pojawi się zmywarka. Ale na pewno wszystko ogarniecie i poczujecie się jak właściciele restauracji. Może kiedyś otworzycie swój restauracyjny biznes?

Sterujemy – przy pomocy myszki. Klikamy aby wywołać odpowiednią akcję.


Powodzenia w prowadzeniu zawsze obleganej restauracji!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn