GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Call of War


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Call of War – Przenieś się w czasy zawieruchy wojennej. Nie jest to łatwy czas więc przyda się poświęcić odrobinę czasu na zapoznanie się z samouczkiem, który wprowadzi w podstawowe elementy rozgrywki.

Grę zaczynasz od założenia konta i przypisania do określonego rejonu świata, o którego losie będziesz współdecydował. Aby sprawnie to czynić warto zapoznać się z zasobami i innymi warunkami, jakie w nim panują. Jeśli czasem poczujesz się niepewnie, zawsze możesz skorzystać z pomocy i opisu możliwych do wykonania akcji.  Masz do dyspozycji doradców, którzy będą podpowiadać, jakie działania warto podjąć. Już pierwszego dnia ruszaj do akcji i gromadź punkty. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o atak. Warto czasem pomyśleć nad zawarciem sojuszu dla zwycięstwa z większym wrogiem. Ostatecznie, by osiągnąć sukces, należy zgromadzić jak największą liczbę Punktów Zwycięstwa, co kończy rundę i grę. Następna przygoda może zacząć się zaraz potem.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przeglądarkowe, i Gry Strategiczne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn