GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Chicken Invaders Christmas Edition

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Chicken Invaders Christmas Edition tym razem w tej super strzelance dla dzieci czeka na Was inwazja kosmicznych kurczaków, ale w wersji świątecznej. I podobnie jak w części pierwszej Chicken Invaders lecimy i sterujemy statkiem kosmicznym, który zostaje osaczony przez chmarę rozwrzeszczanych kurczaków. Jednak to co odróżnia tą grę od poprzedniczki to to że kurczaki „walą” w nas nie jajami ale świątecznymi bombkami, a raczej bombami:). Zderzenie z taką bombą – echh… lepiej nie mówić, tak czy owak trzeba unikać! Czasem jednak się zdarzy kurczak – Mikołaj, który obdarzy nas prezentem. Koniecznie go złap i przekonaj się co Ci da.

W grę gra się bardzo przyjemnie i czas leci w niej bardzo szybko. Wciąga tak, że ciężko się oderwać. A więc świetnie nadaje się dla fanów kosmicznych kurczaków, strzelanek i fajnych bezpiecznych gierek dla dzieci tylko na stronie BobiBobi.  Tym bardziej, że można się fajnie wprowadzić w świąteczny nastrój. Poczuć tą atmosferę i cieszyć się, że nas podczas świąt nie atakują takie kosmiczne kurczaki. Śmiesznie byłoby walczyć z takimi przy wigilijnym stole.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Nasz pojazd reaguje na ruch myszki – tam gdzie mysz tam nasz statek. Pozostaje wycelować i strzelać!
Strzelamy – klikając lewym przyciskiem myszki.

Start – aby zacząć grę.
Get deluxe version – pobierz pełną płatną wersję do instalacji.

Miłej Kosmiczno – Świątecznej Przygody z Kurczakami! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Chłopców i Gry Strzelanki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn