GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Christmas Bubbles


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Christmas Bubbles – U nas ciągle jeszcze czuć magię świąt i można się cieszyć tym wszystkim, z czym święta i zima się kojarzą. A do tego można świetnie się bawić, gdy ma się chwilę dla siebie.

Świąteczne motywy towarzyszą uroczej grze, która zasady ma proste, co nie znaczy, że nie umie wciągnąć na dłuższy czas. Mikołaje, Bałwanki, choinki i inne świąteczne dekoracje zostały uwięzione w szklanych bombkach. Radość z ich ilości może potrwać chwilę, bo w tej zabawie chodzi o to aby usunąć je z pola gry i uwolnić dekoracje. Wystarczy, że posłużysz się rakietą, która miota podobne bombki. Gdy zobaczysz Mikołaja, postaraj się go wystrzelić w odpowiednie miejsce. Najlepiej jeśli to będzie inna grupa Mikołajów, bo po uzbieraniu się minimum trzech takich samych figur znikają one z pola a ty zbierasz punkty. Jeśli nie uda Ci się odpowiednio często usuwać bombek, przybędzie ich aż dotkną linii i rozgrywka się skończy. Jak długo uda Ci się utrzymać w grze?

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, Gry Strzelanki, i Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn