GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ciasto na Boże Narodzenie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ciasto na Boże Narodzenie (Christmas Cake) – Święta, święta…, a jak święta to świąteczne gry dla dzieci w gotowanie jak zawsze od BobiBobi. Kliknij Play i graj, gotuj aby było pięknie i smacznie.
Oczywiście najważniejsze w grze jest ściśle trzymać się podanego przepisu. Postępujemy zgodnie z instrukcjami podawanymi w trakcie gry na górze ekranu. Wrzucamy, składniki, mieszamy, miksujemy, doprawiamy, a następnie przekładamy do specjalnej foremki do pieczenia i co najważniejsze pieczemy. Gra podzielona jest na etapy gdzie po kolei pięknie wykonujemy wszystkie czynności kuchenne, aby zdobyć jak największą liczbę punktów.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Prawdziwe Świąteczne Gotowanie – Muszę Wam powiedzieć, że ja uwielbiam gotować, piec a przede wszystkim konsumować różne smakołyki. Takimi potrawami, które w sposób jednoznaczny zawsze kojarzą mi się ze Świętami Bożego Narodzenia są ciasta lub inne smakowitości z makiem. I tak: kutia, makowiec, seromakowiec, rogale z makiem itd… Wszystko to jest bardzo smaczne, a co najważniejsze jest możliwe do wykonania w domku. Mama z Waszą pomocą na pewno zrobi takie pyszności w mgnieniu oka.

Czujecie już ten piękny aromat świąt…?

Z okazji Bożego Narodzenia życzę Wam Wesołych Świąt
i oczywiście Smacznego! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i Gry Gotowanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn