GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cienki Lód


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cienki Lód (Thin Ice) – to bardzo ciekawa zimowa gierka, zwłaszcza dla tych, którzy lubią jazdę na łyżwach.., bez wywrotek:). Naszym zadaniem w tej grze oprócz zgarnięcia bonusów w postaci lodów, literek itd.. jest strącenie poruszających się po lodzie stworków. Jak to zrobić? Nic prostszego! Lód (jak wskazuje nazwa gry) jest cienki, a my mamy na nogach ostre łyżwy. Wystarczy więc zrobić odpowiednio duży otwór w lodzie, aby stworek tam wpadł. Musimy jednak uważać abyśmy sami nie wpadli. Tak więc robimy otwór – najlepiej okrążyć stworka – i się oddalamy.

Oczywiście jest to tylko gra, ponieważ w prawdziwym życiu dobrze wiecie, że pod żadnym pozorem nie wolno Wam wchodzić na lód, a już na pewno nie na taki cienki jak tutaj. Takie dzikie lodowiska, czyli zamarznięte jeziora, czy stawy są bardzo niebezpieczne, ponieważ nigdy nie wiadomo jaka jest grubość lodu. Czasami w jednym miejscu jest rzeczywiście gruby, ale tuż obok jest cieniutki i nieszczęście gotowe. Tak więc jeśli lubicie jazdę na łyżwach to tylko na sztucznych lodowiskach, których jest przecież sporo w każdym większym mieście.

Play – aby rozpocząć grę, przejdziemy do wyboru leveli Choose a level, a tam aż 20 poziomów do przejścia.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Poruszamy się po lodzie za kursorem myszki – tam gdzie myszka tam uda się nasza bohaterka. Kliknięcie, trzymanie myszki i jednoczesne poruszanie nią powoduje zarysowanie lodu, czyli zaznaczenie otworu (przerębli).

Powodzenia! Miłej zabawy na lodzie! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn i Gry Sporty Zimowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn