GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ciuchcia Edukacyjna


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ciuchcia Edukacyjna – Kochane Dzieciaki. Ponieważ dawno nie było już edukacyjnych gry dla dzieci to przedstawiam Wam właśnie taką grę. To gra dla najmłodszych w rozpoznawanie kolorów i kształtów.

W grze jak wspomniałem rozpoznajemy kolory i figury geometryczne, a gra przez to, że jest w języku angielskim dodaje nam jeszcze trudności. Z gry nauczymy jak w angielskim nazywamy kształty (Shapes) i kolory (Colors). Możemy wybrać każdą z tych opcji na przemian i tam poprzez odpoweidnie dobieranie kolorów i kształtów sprawić, że nasza edukacyjna ciuchcia ruszy i pojedzie gdzieś hen daleko poprzez góry, łąki i pola. A gdy nam się znudzi Shapes i Coloros to możemy wybrać opcję losową (Random).

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i wybieramy odpowiedni kolor lub kształt.

Uwaga! W taką grę możecie zabawić się także bez kompa. Trzeba tylko wyciąć z kartonu odpowiednie kształty jak kółko, kwadrat, prostokąt czy trapez, odpowiednio je pomalować i z tyłu zapisać nazwę i kolor w języku angielskim lub innym języku obcym. Gdy wszystko już będzie przygotowane wtedy druga osoba może zadawać nam pytania na kilka sposobów: albo mówiąc nazwę i kolor w języku angielskim albo wskazując figurę, a my mówimy w języku angielskim jaki to kolor i kształt.

Życzę Wam dobrej zabawy z komputerem lub bez:)
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i .Gry Edukacyjne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn