GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pingwinkowa Katapulta


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Crazy Penguin Catapult (Pingwinkowa Katapulta) – to super gierka, w której w roli głównej występują pingwinki, których ród został stłamszony przez silniejszych niedźwiadków. A oto i cała historia: Pewnego razu na Antarktydzie doszło do niecodziennej sytuacji – niedźwiadki polarne postanowiły opanować kontynent. W tym celu porwały i zamknęły w klatkach pingwinki. Okazało się jednak, że nie udało im się zamknąć wszystkich. Pozostała, sprytna część pingwinków postanowiła wziąć odwet i odbić swoich braci, a misiom dać nauczkę. I tu zaczyna się nasze zadanie – musimy pomóc pingwinkom w tej jakże ważnej misji. Na początek przygotowujemy naszą małą pingwinią armię katapultując ochotników, następnie ci którym uda się wydostać przy pomocy wyrzutni zostają zwerbowani do floty powietrznej. Każdy powołany pingwinek ma za zadanie zbombardować misiowe bunkry i zniszczyć ile się da i pokonać jak najwięcej niedźwiadków.

Play i Continue – aby rozpocząć grę, przejdziemy do mapy, a tam 6 dziesięcioetapowych poziomów, czyli razem aż 60 leveli do przejścia.

W grze mamy:
Mapę – według której poruszamy się pokonując kolejne etapy,
Katapultowanie pingwinków – musimy je wystrzelić skierowując je w lukę powietrzną. Pingwinki są spuszczane na linie, a naszym zadaniem jest w odpowiednim momencie „odpalić” katapultę przy pomocy Spacji lub Lewego przycisku myszy. Pamiętajmy, że im więcej pingwinków wydostanie się poprzez szczelinę, tym więcej będzie ich w walce z niedźwiadkami w kolejnym etapie.
Nalot – czyli walka z niedźwiadkami – należy tak wycelować lecącym pingwinkiem, aby rozbić jak najwięcej wrogich miśków. W każdej z plansz mamy podaną informację ile niedźwiadków należy rozbić, aby zadanie zostało wykonane. Gdy lecący pingwinek znajduje się w odpowiednim miejscu możemy przystąpić do ataku klikając Lewy przycisk myszy lub naciskając Spację.

Dodatkowo co jakiś czas mamy możliwość zaopatrzenia się w bonusową broń specjalną w postaci żołnierzy superpingwinów np. Ninja Pingwin lub Twins.

Powodzenia! Uwolnij Pingwinki! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry Strzelanki, Gry Zręcznościowe, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn