GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Cute Monster Bond


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Cute Monster Bond – Szukasz zabawy, która pozwoli Ci na poćwiczenie umysłu? Poszukaj tez takiej, która podniesie Ci ciśnienie i spowoduje szybsze reakcje. Zmusi umysł do potrenowania refleksu. Poszukaj? Nie. Już nie musisz. Jesteś we właściwym miejscu, a jesli jest to właściwy moment i masz chwilkę na relaksik, to okazji tej nie możesz zmarnować.

Krótkie objaśnienie i do zabawy, bo przecież po to, jest ta gra, do której Cię zapraszamy. Na polu gry widać rozsypane w przypadkowy i chaotyczny sposób kolorowe stworki.  Jeśli się przyjrzysz, zobaczysz też pasek czasu i pole do zliczania punktów. Jedno Cie pogania a drugie pokaże osiągnięty sukces. Bo sukces to sprawa oczywista. Wystarczy że będziesz bardzo szybko i sprawnie łączyć jedną linią trzy i więcej stworków w danym kolorze. Im więcej ich złączysz za jednym razem tym lepiej. Linię może prowadzić we wszystkie strony ale nie możesz wracać tą samą drogą ani przecinać innych kolorów. A teraz do dzieła.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, Gry Trzy w Linii, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn