GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czekoladki na Walentynki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Czekoladki na Walentynki (Chocolate For My Valentine) – czekoladki i inne słodkości na Walentynki to wspaniały prezent dla każdego. Nie wiem jak Wy ale ja nie znam osoby, która w tym dniu nie ucieszyłaby się z czekoladek.

Zwłaszcza jeśli są to czekoladki wykonane przez nas. Wtedy taki prezent liczy się podwójnie albo nawet potrójnie – bo wkładamy w niego nie tylko czekoladę, ale też serce, uczucie i pasję… i to z pewnością zostanie docenione przez osobę obdarowywaną. Nie ważne czy taki prezent robi chłopak dla dziewczyny czy odwrotnie – efekt jest zawsze ten sam. Murowany:). Nie powiem Wam jaki:). Sami sprawdźcie…

Gramy w czekoladową grę:) Na początek oczywiście wybierz jedną z trzech dziewczynek z którymi będziesz gotować, a są to Cherry, Grace, Gill, następnie kliknij Start. Potem wybierz rodzaj czekolady jaką lubi Twoja druga połówka: czekolada deserowa, mleczna bądź biała. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami – gotuj, mieszaj, i rozlewaj pyszną czekoladę do foremek aby na końcu stworzone czekoladki pięknie przyozdobić i zapakować.

Sterujemy myszką – wybieramy i przeciągamy składniki, kroimy, mieszamy i dekorujemy itd…

Życzę Wam cudownych Walentynek i Pyyyszniutkich czekoladek własnej roboty!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie i .Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn