GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Czy Jesteś Mądrzejszy od Piątoklasisty


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Czy Jesteś Mądrzejszy od Piątoklasisty – to super gierka która oparta jest na prawdziwym teleturnieju nadawanym na TV Puls. Lecz w odróżnieniu od tamtego tutaj mogą zagrać wszyscy: dzieci, dorośli a nawet (a może przede wszystkim) piątoklasiści. I tak jak w oryginale mamy do wyboru pięciu pomocników z V klasy – tu są to: Inga, Ola, Łukasz, Marcin, Zuza i 10 kategorii tematycznych oraz jedenaście pytań. Zaczynamy od pytania za wirtualne 50 zł, potem za 100 zł itd.. aż do 100 tys zł.

Kategorie – do wyboru mamy takie kategorie jak przedmioty w szkole czyli: plastyka, przyroda, matematyka, biologia, historia, edukacja obywatelska i ekologiczna itd.. Każdy z naszych pomocników jest dobry w kilku dziedzinach – musimy na to zwrócić uwagę i odpowiednio dobrać pytanie pod niego.

Pomoc – do wyboru mamy 3 pomoce. Są to:
– ratunek – gdy ty odpowiesz źle a uczeń dobrze zadziała ratunek,
– ściąga – gdy nie jesteś pewny swojej odpowiedzi możesz zobaczyć jak odpowiedział twój pomagier :),
– gotowiec – jeśli nie znasz odpowiedzi ale jesteś na 100% przekonany że piątoklasista odpowiedział dobrze wybierz gotowca,

Aby zagrać:
Wybierz pomoc – wybierz jednego z pomocników z piątej klasy,
Wybierz temat – wybierz jeden z 10 tematów,
Gdy pojawi się pytanie zaznaczamy prawidłową odpowiedź lub klikamy jedną pomocy, a następnie Sprawdź wynik, i jeśli odpowiedź jest dobra otrzymujemy adekwatne wynagrodzenie, a następnie klikamy Dalej – do następnego pytania.

Miłej zabawy i Bądź Mądrzejszy od Piątoklasisty!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Edukacyjne i Gry Teleturnieje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn