GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Deep Freeze


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Deep Freeze – to niezła platformówka z Mikołajem w roli głównej. Jest mega szalony i zły na złodziejaszków, którzy sprawili mu nie lada psikusa. To naprawdę nie fair, żeby Świętemu Mikołajowi zabierać prezenty dla dzieci. Teraz Wy musicie wymierzyć sprawiedliwość. Łapcie za klawiaturę Waszego komputera i powalczcie z tymi nieuczciwymi złodziejami. W Was cała nadzieja na udane Święta. A jak dokładnie dać sobie radę z przeciwnikiem? Już wyjaśniam.

Mikołajkowi porwano prezenty i świąteczne gadżety, a Naszym zadaniem jest pomóc mu je odzyskać. Chodzimy po planszy i staramy się dopaść złodziejaszków. Czynimy to w nietypowy sposób – zamrażając naszych wrogów. Aby to zrobić musimy stanąć w pobliżu złodziejaszka i potraktować go ze śnieżnej armatki przy pomocy Spacji. Następnie gdy jest już całkowicie uwięziony podchodzimy nieco bliżej i kopniakiem (Spacją) spychamy zamarzniętą kulę na sam dół. Tam kula się rozbija za co dostajemy punkty, a my czym prędzej biegniemy zebrać utracone gadżety. Musimy jednak uważać, bo każde zetknięcie z wrogiem kosztuje życie.

Na podsumowanie poziomu, czyli po przejściu kliku leveli przyjdzie Nam walczyć z Bossem, który nie będzie łatwy do pokonania. Wtedy najlepiej zamrażać jak najwięcej „mniejszych” wrogów – gdy zamrożone kule uderzą w Bossa będzie go to kosztować utratę zdrowia;).

Sterowanie – strzałkami klawiatury:
w lewo – ruch w lewo,
w prawo – ruch w prawo,
w górę – skok,
w dół – zeskok,
Spacja – strzał lub zepchnięcie zamrożonego wroga.

Powodzonka, BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn