GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Diamenciki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Diamenciki (Bejeweled) – zamieniamy sąsiednie diamenty* tak, aby ułożyć 3 jednakowe obok siebie. Układamy je w linii poziomej lub pionowej, a gdy ułożymy co najmniej 3 obok siebie następuje ich likwidacja. Aby zamienić dany diamencik z sąsiednim musimy kliknąć na niego, a następnie na jego sąsiada. Jeśli nie będą to odpowiednie diamenty to wrócą na swoje miejsca. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów, o czym informuje nas zapełniający się pasek na dole ekranu, przechodzimy do kolejnego levelu.

W trybie Time musimy się naprawdę spieszyć, ale tryb simple to prawdziwa rozrywka bez adrenaliny. Zbijamy sobie powoli i możemy tutaj poćwiczyć przed trybem na czas. Diamenciki są super kolorowe i mają różne kształty, więc nie można ich pomylić. Zagrajcie w tę grę ze swoimi przyjaciółmi i zobaczcie kto będzie mistrzem układania ich w linii.

Mamy 2 tryby gry:
Simple – prosta zamiana bloczków,
Timed – zamiana bloczków na czas,

Score – ilość zdobytych punktów,

Sterowanie – przy pomocy myszki

Powodzonka:) BobiBobi

* Diament – Nazwa pochodzi od łac. diamentum = „niepokonany, niezniszczalny” i nawiązuje do wyjątkowej twardości tego minerału. Jest najtwardszą znaną substancją z występujących w przyrodzie. Po raz pierwszy diament spalił pod szklanym kloszem Antoine Lavoisier, używając promieni słonecznych skupionych soczewką. Udowodnił w ten sposób, że diament to czysty węgiel.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn