GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dog Hotel


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

2Dog Hotel – psi hotel, przytułek lub po prostu miejsce gdzie zostawiamy naszego pupila. Ważne aby przybywający zwierzak czuł się tu po prostu dobrze:) – naszym zadaniem opiekować się nim i sprawić aby niczego mu nie brakowało. Do typowych zadań należą: opieka medyczna, zapewnienie jedzenia i picia oraz toalety, a także dobrej zabawy i na końcu należnego wypoczynku. Za każde dobrze i szybko wykonane zadanie otrzymujemy punkty, które liczą nam się w końcowym rozrachunku. Od jakości oferowanych usług zależy również to czy utrzymamy posadę w tej nietypowej placówce.
Zadanie jest proste gdy do opieki mamy pozostawionego jednego pieska, ale gdy jest ich więcej mamy prawdziwe urwanie głowy *. Najgorzej jest wtedy gdy np. 3 pieski życzą sobie tego samego. Do przejścia w grze mamy 10 leveli – z każdym kolejnym poziomem przybywa piesków.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Klikamy na tą rzecz lub czynność, która ma być wykonana, a następnie na potrzebującego pieska.

Play – aby zacząć grę. Następnie czytam krótką historyjkę na temat idei powstania Dog Hotelu.

Lubisz pieski? Jeśli tak to koniecznie zagraj też w:
Wirtualny Piesek
Opieka nad Pieskami

Wszystkim Dzieciakom życzę Powodzenia w prowadzeniu Psiego Hoteliku!
BobiBobi

* Urwanie Głowy – oczywiście nie dosłownie:). Urwanie głowy jest wtedy gdy mamy na głowie (w głowie) wiele obowiązków i ciężko nam jest je ze sobą pogodzić. Na urwanie głowy narzekają głównie dorośli np. mówią: „Ale mam dziś urwanie głowy!” co oznacza „Ale mam dziś dużo do zrobienia!”.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Opieka, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn