GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Doggie Farmer


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Doggie Farmer (Farm Doggie) – przenosimy się na farmę, a dokładniej do zagrody, w której opiekunem owiec jest tytułowy piesek. Zadaniem naszego bohatera jest pozbierać wszystkie owieczki, a następnie bezpiecznie donieść do wyjścia. Przy okazji musimy uważać na strażników, którzy strzelają do nas z pomidorowych kulek. Ze strażnikami możemy sobie jednak poradzić np. zachodząc ich z boku lub z tyłu i wpadając na nich – ulegają wtedy lekkiemu zamroczeniu i nie są w stanie bronić owiec. Strażnicy przestają się na nas koncentrować także wtedy gdy zbierzemy odpowiedni bonus. A skoro mowa o bonusie to możemy zebrać także: Przyspieszacz Chodzenia – dzięki niemu szybciej poruszamy się po planszy czy Skafander Ochronny – jesteśmy odporni na ostrzał. Musimy także pamiętać o tym, że gdy uzbieramy pełen worek owieczek będzie nam ciężej się poruszać.

Sterujemy:
– myszką lub strzałkami na klawiaturze.
Play – aby zacząć grę.
W grze: Czas – zegar u góry z lewej strony gry informuje nas ile nam zostało czasu na wykonanie zadania w każdym poziomie,
Ilość zebranych owieczek – pasek postępu u góry na środku ekranu gry. Aby przejść level musimy zebrać wszystkie owieczki czyli uzupełnić cały pasek.

Miłej przygody z owieczkami i Pieskiem! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn