GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dream Beauty Link 2

Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Dream Beauty Link 2 – to gra dla miłośniczek ładnego wyglądu oraz dobrej zabawy. Na ekranie gry widzicie małe kafelki z obrazkami produktów i pewnie zastanawiacie się co z nimi zrobić. Jeśli kiedyś graliście w gry typu Mahjong, to doskonale wiecie co należy zrobić. W największym skrócie będziemy łączyć pary.

Każda dziewczyna w swojej łazience ma wiele rzeczy i produktów, dzięki którym czuje się piękna.  Różnego rodzaju kosmetyki, maseczki, balsamy, kremy – sporo tego jest. Nie można obejść się również bez suszarki, prostownicy czy szczotki do włosów. Wszystko to znajdziemy również w tej grze, a naszym zadaniem będzie odnalezienie dwóch identycznych obrazków i kliknięcie na jeden i na drugi z nich, tak aby połączyły się linią i zniknęły z planszy. Pamiętajcie, że nie można połączyć kafelka, ktory znajduje się w środku i nie ma wolnej krawędzi znajdującej się na zewnątrz. Czasu nie jest zbyt wiele, możesz kontrolować jak upływa w lewym, dolnym rogu ekranu gry. Widzimy tam również informację o poziomie, na którym aktualnie gramy. Możemy również zapauzować grę. Klikając na ikonkę z dwoma, niebieskimi strzałkami możemy przemieszać kafelki znajdujące się na planszy.

Powodzenia życzy Wam Bobi Bobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Logiczne, Gry Mahjong, Gry na Tableta i Smartfona i Gry Pary

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn