GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Droga do Księżniczki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Droga do Księżniczki (The Enchanted Way) – piękna księżniczka została uwięziona w wieży. Wy, Moi Drodzy, wcielacie się zaś w rolę rycerza za białym koniu, który próbuje odnaleźć drogę do księżniczki i uratować ją. Czy mu się to uda zależy w dużym stopniu od Was. Także nie ma na co czekać. Ruszajcie na pomoc!

Dawno, dawno temu księżniczka żyła sobie spokojnie w królestwie swojego ojca. Te jednak zakochał się w złej kobiecie, która bardzo nie lubiła księżniczki. Nakazała wygnać ją do lasu w odległej krainie i zamknąć na szczycie wieży. Król nie potrafił sprzeciwić się nowej wybrance i księżniczka została skazana na wieczne wygnanie. Pojawił się jednak śmiałek, który podjął się próby odnalezienie drogi do księżniczki. Potrzebuje jednak Waszej pomocy. Do przejścia jest aż 25 plansz. Każda z nich będzie przybliżała Was do szczęścia i miłości. W każdej planszy możecie zdobyć maksymalnie trzy złote gwiazdki. Plansza składa się z pól, które można przesuwać, przeciągając jeden z bloczków na wolne pole. Dzięki temu układacie plansze. Należy ułożyć ją tak, aby złączyły się ścieżki i powstała droga wprost do wieży.

Pędźcie Moi Mili!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Układanki, Gry Walentynki, i Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn