GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dumbolf


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Dumbolf – lubisz grę w golfa? Jeśli tak to ta gierka jest właśnie dla ciebie. Pomóż słonikowi trafić piłeczką golfową do dziurki. Zadanie nie jest łatwe,  bo z każdą kolejną planszą na swej drodze Dumbolf spotyka coraz więcej i coraz to inne przeszkody. Na przykład platformy przesuwające, młoty trampolinowe, ruchome ściany, wkopane pieńki drewna itd… Przeszkody te są sporym utrudnieniem, ponieważ piłeczka może się od nich odbić albo wpaść w nietypowe miejsce. Jednak razem na pewno sobie poradzimy.

Sterujemy: przy pomocy myszki – ustawiamy kierunek i siłę strzału. Gdy nie uda nam się za pierwszym razem trafić możemy próbować dalej, jednak przy każdym levelu mamy zaznaczoną optymalną liczbę ruchów, w której dobrze byłoby się zmieścić. Jeśli jednak ta sztuka nam się nie uda i wykonamy zadanie w większej ilości ruchów niż oczekiwano na koniec w podsumowaniu planszy zobaczymy napis, który wyraża co chce nam powiedzieć słonik.

Start a następnie Go – aby rozpocząć grę i przejść do planszy,
Hole – oznacza nr. planszy np. Hole 1 – Dziura (plansza) nr 1,
Hits – ilość ruchów / ilość oczekiwanych ruchów (optymalna).

Bądź jak Tiger Woods*! Powodzonka;)

* Tiger Woods – najlepszym zawodnikiem tej dyscypliny sportowej jaką jest golf jest Tiger Woods – uznawany za jednego z najważniejszych przedstawicieli golfa. Aktualnie numer 1 na wszystkich listach rankingowych i najlepiej opłacany sportowiec na świecie z szacowanymi zarobkami 78 mln dolarów.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i .Gry Golf

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn