GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dyniowy Duszek


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Dyniowy Duszek – to gra platformowa, w której sterujemy małym dyniowym duszkiem. Naszym zadaniem w tej grze jest wyeliminować wszystkich wrogów, nie dać się trafić, aby pokonać, a na końcu każdej planszy będzie czekać wiadro ze słodyczami, które należy tym małym złodziejaszkom odebrać. Po zdobyciu słodyczy czeka nas kolejna i kolejna i kolejna plansza:) Nie bój się i staw czoło niebezpieczeństwu, przecież sam jesteś dyniowym duszkiem!

Dyniowy duszek wygląda jak połączenie dyni z prześcieradłem. Jest też bardzo zły, ponieważ wstał o zmroku.. tak tak o zmroku, nie o świcie, bo ten duszek w dzień śpi, a w nocy… No właśnie, w nocy szaleje jedząc słodycze i latając sobie po mieście, jednak kiedy wstał, zauważył, że ktoś ukradł mu wszystkie słodkości. Musicie pomóc mu je odzyskać – a są na końcu każdej planszy.

Sporo ich prawda? Jak się pewnie domyślacie, ten dyniowy potworek nie ma zbyt wielu zębów. Teraz to już chyba nie ma ich w ogóle, bo jedzenie zbyt wielu słodyczy bardzo źle wpływa na zęby, robią się dziury i zęby się psują. Dlatego nie jedzcie ich dużo, bo będziecie takim bezzębnym duszkiem jak dyniowy duszek.

Sterowanie – odbywa się przy pomocy strzałek klawiatury – chodzenie (w prawo, w lewo),
literka A – skok,
literka S – strzał,

Ilość żyć – dynia po prawej stronie na dole ekranu,
Ilość zlikwidowanych wrogów – na dole po prawej stronie ekranu.

Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn