GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Dżunglowa Platformówka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Dżunglowa Platformówka – Małpki i małpy mają to do siebie, że uwielbiają banany i dla nich są w stanie zrobić sporo zamieszania. Co dla pysznych owoców zrobią te dwie szalone małpki?

Zanim przejdziesz do szalonej przygody, wybierz postać którą będziesz sterować. I to jest jedyny moment, w którym możesz sobie pozwolić na zastanawianie dłużej niż chwila. Bo gdy już dokonasz wyboru i przejdziesz do gry, to czasu na zastanawianie się będzie o wiele mniej. Od pierwszej chwili akcja toczy się szybko. Nasze małpki nie poruszają się spacerkiem, tylko dzikim pędem przemierzają dżunglę. A Ty razem z nimi. W Twoich rękach jest ich los. Skacz  między platformami. Zbieraj monety i gwiazdki. Nie przegap bananów a w szczególności super-bananów dających dodatkowe moce. Uważaj jednakże na nieprzyjemne niespodzianki, które mogą kosztować życie naszą podopieczną lub podopiecznego. Lepiej je omijać.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn