GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Elena z Avaloru Krawcową


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Elena z Avaloru Krawcową (Latina Princess Magical Tailor) – Elena z Avalonu jest jedną z tych księżniczek, która jest powszechnie kochana za swoje dobre serce i mądrość. Dzięki tym cechom często może pomagać bliskim.

O pomoc do Eleny zgłosiła się jedna z jej bliskich przyjaciółek. Wieczorem ma się odbyć bal na głównym placu miasta. Wszyscy mieszkańcy są zaproszeni a ona właśnie się zorientowała, że nie ma właściwej na tę okazję sukni. Na szczęście Elena nigdy nie traci głowy i przypomniała sobie o krawieckim pokoiku, który można wykorzystać i tam uszyć nową kreację. Pokoik dawno nie był chyba używany i bałagan, jaki tam zastała trochę ją zasmucił. Czy uda się jej to wszystko uprzątnąć i na czas zabrać się do szycia? Z waszą pomocą na pewno się powiedzie. Trzeba odnaleźć wszystkie pogubione rzeczy z listy po prawej stronie. Posprzątać i dopiero wtedy zaprosić przyjaciółkę na pierwsze przymiarki.  Nożyczki, igła, nić i klej w dłoń. Na naszych oczach tworzy się istne dzieło mody. Jeszcze ostatnie poprawki. To będzie udana impreza. Na pewno będą tańce.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn