GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Elsa Beauty Bath


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Elsa Beauty Bath – Czasami człowiek jest tak zajęty, że nie ma ani chwili na odrobinę przyjemności i relaksu. A przecież bez tego nie jest wcale fajnie.

Elsa pełniąc obowiązki władczyni ma mnóstwo zajęć i obowiązków. Jest to oczywiście bardzo ważna i odpowiedzialna rola. Elsa zdaje sobie z tego sprawę ale nawet ona ma czasami ochotę na spokojne poleniuchowanie. Chętnie wybrałaby się do profesjonalnego Spa, gdzie zajęliby się nią kompleksowo. Ale w takim Spa spędziłaby parę godzin, których nie ma. Na szczęście bąbelkowa kąpiel we własne wannie też może przynieść dużo przyjemności. A przy okazji można zrobić sobie jakieś pielęgnacyjne zabiegi i maseczki na twarz. Będzie potrzebowała pomocy. Weź udział w tej zabawie i korzystając z dostępnych akcesoriów przeprowadź różnorodne zabiegi higieniczne i kosmetyczne. Jak piękna będzie Elsa dzięki temu małemu, domowemu Spa?

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BoboBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Opieka, Gry Pielęgnacja, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn