GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Euro Główko-Noga


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Euro Główko-Noga (Heads Arena Euro Soccer) – to gra dla chłopców którzy kochają bieganie za piłką i strzelanie goli czyli w skrócie piłkę nożną. Nie jest to taka typowa piłka nożna, ale piłka z różnymi urozmaiceniami dzięki, którym gra jest jeszcze ciekawsza.
W grze możesz zagrać towarzysko gdzie strzelasz gole albo komputerowi albo koledze lub wybrać tryb turniejowy gdzie będziesz mieć do rozegrania kilka meczy zanim oczywiście odpadniesz czego Ci nie życzę;) – najlepiej byłoby dotrzeć do samego finału i tam wygrać…

W grze mamy do wyboru na początek kraj a następnie zawodnika, który będzie ten kraj reprezentował. Czasami jest nawet więcej niż jeden zawodnik z danego kraju. Raczej nie będziecie mieli kłopotu z rozpoznaniem Lewego;).

Nie ważne jak ważne żeby piłka znalazła się w siatce oczywiście wszystko w ramach przepisów czyli pracują nogi i głowa. Mamy sporo opcji zagrania z przeciwnikiem: 1 na 1 (z komputerem), 1 na 1 (z kolegą), 2 na 2 – Ty z kolegą kontra 2 komputery, 2 na 2 – 2 kolegów kontra 2 kolegów.

Sterowanie – przy pomocy palca na tablecie lub klawiaturą.

Powodzenia! Wielu Bramek!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry dla Dwóch Graczy, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Piłka Nożna, i Gry Sportowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn