GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farm Connect


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Farm Connect – wiejskie życie nie musi być nudne. Wręcz przeciwnie. Po całym dniu różnych zajęć można się zrelaksować przy farmerskiej grze opartej na zasadach popularnego mahjonga.

Szare komórki też potrzebują ruchu i dlatego zapraszamy do gry, która wytrenuje waszą cierpliwość i spostrzegawczość. Poczekajcie chwilę, i zaczynamy. Gdy pojawią się kolorowe bloczki z farmerskimi motywami, przyjrzyjcie im się dokładnie. Zamieszczone na nich rysunki są najważniejszą rzeczą a ich położenie drugą. Waszym zadaniem jest zaznaczanie par takich samych kostek. Wtedy będą znikać z planszy. Łatwizna, bo wystarczy wypatrzeć dwie takie same, a wszystkie mają dla siebie parę.  A o co chodziło z tym położeniem? Trudność polega na tym, że zaznaczyć możecie tylko te płytki, które albo stykają się ze sobą bezpośrednio albo są dalej ale nie rozdziela ich zbyt skomplikowana droga. Jeśli coś stoi na przeszkodzie, może uniemożliwić ich połączenie.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej zabawy i powodzenia życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pary i Gry Puzzle

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn