GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farm Express


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Farm Express – to bardzo ciekawa gra przygodowa, w której wcielamy się w farmera – traktorzystę, a naszym zadaniem jest dostarczyć różnego rodzaju dobra do celu. Do celu czyli do miejsca ze skrzyniami. Naszą przygodę rozpoczynamy od warzyw: pomidory, marchewki.. a kończymy na zwierzątkach: owieczki, krowy itp. Zadanie na początku jest dość proste jednak z czasem w każdym kolejnym levelu jest coraz trudniej przez rodzaj transportowanego towaru i ukształtowanie terenu jaki musimy pokonać. Jednocześnie musimy zważać na to, aby nie zgubić ich zbyt wiele. W każdym levelu na górze z lewej strony ekranu gry mamy podaną ilość towaru jaka ma być dostarczona.

Sterowanie:
Na początek musimy podpiąć przyczepkę do naszego traktorka – na to podpięcie też mamy określony czas. W tym celu podjeżdżamy do tyłu – Strzałka w dół.
Następnie ruszamy Strzałka w górę i kierujemy się w przód.
Strzałki w przód / w tył – służą do manewrowania naszym pojazdem.
Gdy dojedziemy do celu – czyli przyczepka znajdzie się dokładnie tam gdzie skrzynki – odczepiamy ją przy pomocy Spacji. Spację trzeba dłużej przytrzymać aby przyczepka się wywróciła.
Następnie już samym traktorem podjeżdżamy na miejsce z dźwignią oznaczone Push Me i klikamy na nie Myszką.

Gdy zadanie zostanie poprawnie wykonane, czyli odpowiednia ilość towaru dostarczona do skrzyń przechodzimy do kolejnego levelu.

Zadanie w każdym levelu wykonujemy na czas (zegar na górze z prawej strony), dlatego staramy się zrobić to jak najszybciej, aby móc dopisać się do tablicy rekordów Highscores.

Powodzenia na farmie!:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Farma, Gry Przygodowe i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn