GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farm Frenzy 3


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Farm Frenzy 3 – to już trzecia część tej super gierki edukacyjno – zręcznościowej, której akcja dzieje się na farmie. I tym razem jak i w jej poprzedniczkach wcielamy się w rolnika, którego zadanie polega na hodowaniu i w konsekwencji wyprodukowaniu pewnej ilości towaru np. jajek, indyków, kaczek, świnek itp.. Jednocześnie musimy chronić nasze gospodarstwo przed drapieżcami takimi jak np. lew.

Jeśli nasze gospodarstwo postanowi jednak zaatakować jakiś drapieżnik, wtedy takiego osobnika staramy się jak najszybciej zamknąć w klatce, a za to otrzymamy jeszcze wynagrodzenie.

W każdym etapie musimy wykonać postawione zadanie, aby zdobyć wymaganą ilość towaru i tym samym pozytywnie zakończyć poziom. Im szybciej osiągniemy cel tym więcej bonusów zbierzemy.

Przy okazji tej gry uczymy się opieki nad zwierzętami hodowlanymi, poznajemy ich zwyczaje i przekonujemy się, że praca w swoim gospodarstwie nie jest wcale taka łatwa. Ale jeśli widzimy owoce tej pracy w postaci świeżych jajeczek, albo mleka prosto od krowy to od razu pojawia się uśmiech na twarzy. Co więcej praca ze zwierzętami jest o wiele ciekawsza niż praca z maszynami bez uczuć, prawda?

Sterujemy – przy pomocy myszki,
Start – aby rozpocząć grę,

Powodzonka! Baw się dobrze i rozwijaj swój biznes! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn